На Полтавщині створили Раду резервістів

На Полтавщині створили Раду резервістів

В області служать кілька тисяч резервістів оперативного резерву.

У Полтавській області нині проходять службу декілька тисяч резервістів оперативного резерву І та ІІ черги. Переважно - це колишні мобілізовані з бойовим досвідом. Після завершення терміну служби їх зарахували в оперативний резерв, що є обов’язковим під час особливого періоду. Про це інформує прес-служба Полтавського ОВК.

На Полтавщині проводять роботу щодо переходу від обов’язкової служби у резерві до добровільної із підписанням контракту на службу у військовому резерві. Аби такий перехід був ефективний, в Полтавській області створено Раду резервістів. Першим її головою обрали старшого солдата резерву Дмитра Юденка.

Кількість військовозобов’язаних, які уклали контракт на військову службу у військовому резерві в області, збільшується з кожним днем. Переважна кількість резервістів переходить до підрозділів територіальної оборони.

Завдяки створенню цієї Ради резервісти матимуть змогу виходити з пропозиціями напряму до військкому Полтавського ОВК. Також є можливість популяризувати саму ідею служби в резерві, адже це досить потужний інструмент посилення обороноспроможності країни.

Стрічка новин