Покарані не всі

Таку заяву зробив полтавець Володимир Арабаджі. На його думку, діяльність правоохоронців, які «кришували» наркобізнес громадянки «Ярочки», ігнорують в управлінні Національної поліції в Полтавській області. Нагадаємо, угрупування наркозлочинців було затримано 4 квітня. Утім, названих свідками причетних співробітників правоохоронних органів навіть не згадали. Із полтавцем, який переконує, що бачив ситуацію на власні очі, спілкувалася Марина Покшіна.

Володимир Арабаджі багато разів повідомляв правоохоронцям, що на власні очі разом з дружиною бачив одного із співробітників Київського районного відділку поліції. Той, за словами полтавця, зустрічався та передавав якісь пакети затриманій наркозлочинниці «Ярочці». Відбувалося це за тією самою адресою Кондратенка, 9, де й було затримано все угрупування. Тривало це, говорить Володимир Арабаджі, дуже довго.

Володимир Арабаджі, полтавець

- А прізвище особи, яка її покривала це Калітін Роман, співробітник кримінального розшуку. От його я вимагаю, як і вся наша активна громада – притягнення особи до відповідальності, хоча б вручення підозри та, щоб було розпочато службове розслідування по даному співробітнику. Хоча таких у Київському РВ, в принципі, не один. Просто їх території поділені між співробітниками кримінального розшуку і вони всі «кришують» своїх.

За поясненнями чоловік разом з активістами пішов в Головне управління Національної поліції Полтавської області. Звідти їх відправили у міське управління Національної поліції. Тут з полтавцями зустрілися очільники. Начальник Полтавського відділу поліції ГУНП в Полтавській області Олександр Терела вислухавши скарги людей, обіцяє на дане повідомлення відреагують негайно. Пояснює, як це буде.

Олександр Терела, начальник Полтавського відділу поліції ГУНП в Полтавській області

- Є два шляхи. Значить, перший шлях – це призначається службове розслідування, проводиться воно протягом місяця. Тобто, якщо встановлена причетність його до будь-якого кримінального правопорушення, ці всі матеріали спрямовуються у ДБР для подальшого розслідування. ДБР, якщо вбачає ознаки, вносить в Єдиний реєстр досудових розслідувань Кримінальне провадження і розслідуємо, якщо є підстава і достатньо зібрано доказів у ході розслідування Кримінального провадження, особі висувається підозра. Потім Кримінальне провадження спрямовується до Суду.

У Київському районному відділку нам повідомили, що відреагували одразу, як до них дійшла інформація. 

Володимир Пасічко, помічник начальника Київського РВ ПМУ по взаємодії з громадськістю та ЗМІ

- Дане повідомлення уже відповідним чином зареєстровано, воно буде направлене до Полтавського Управління Департаменту внутрішньої безпеки для проведення подальшої перевірки та надання правової оцінки можливим протиправним діям нашого працівника. Звичайно, якщо та інформація, яку ви нам надали знайде своє підтвердження, то нашого працівника буде притягнуто до відповідальності.

Полтавець Володими Арабаджі в свою чергу переконує: повірить чесності Полтавської поліції лише тоді, коли в повній мірі будуть покарані всі, особливо причетні до корупції, на його думку, правоохоронці. 

Володимир Арабаджі, полтавець

- По-перше, хотілося б почути результати по справі громадянки «Ярочки», яка зараз знаходиться під слідством, за яку застава більше мільйона. Хотілося б все таки добити цю ситуацію в плані того, щоб наклали арешт на майно, щоб людина не могла відкупитися від слідства, хоча б один раз за 20 років відповів за свої дії. Хотілося б все таки, щоб деяким співробітникам Київського РВ висунули підозри про сприяння цій громадянці – це два.

Стрічка новин