На Полтавщині до нових ОВК увійшли 73% членів з попереднього складу

На Полтавщині до нових ОВК увійшли 73% членів з попереднього складу

До кого в окружних виборчих комісіях перейшли представники кандидатів, які не потрапили до 2-го туру виборів Президента України.

Для проведення повторного голосування на виборах Президента України 21 квітня Центральна виборча комісія утворила 8 окружних виборчих комісій для в межах Полтавщини.

В "ОПОРІ" порівняли склад цих окружних виборчих комісій зі складом цих же комісій під час першого туру президентських виборів, що відбувся 31 березня в Полтавській області. Виявилося, що 73% членів нинішніх ОВК брали участь у складі ОВК в першому турі, а це 82 особи з 112.

До складу усіх 8-ми ОВК на Полтавщині увійшло по 14 членів комісії – по 7 членів від Володимира Зеленського та Петра Порошенка. Керівний склад комісій складається з голови та секретаря. Кожен із кандидатів загалом мають по 8 представників у керівному складі відповідно.

Загалом, 38 з 56 членів ОВК, які представляють інтереси Володимира Зеленського, були задіяні в роботі комісій під час виборів 31 березня. Петро Порошенко має 44 таких членів ОВК.

Стрічка новин