16 квітня у Полтаві розпочнеться кампанія з щеплення собак і котів проти сказу

16 квітня у Полтаві розпочнеться кампанія з щеплення собак і котів проти сказу

Весняна кампанія з профілактичних щеплень є щорічною.

У Полтаві стартує щорічна весняна кампанія з проведення профілактичних щеплень проти сказу домашніх собак та котів, які належать мешканцям міста. Про це інформує Головне управління Держпродспоживслужби в Полтавській області.

Фахівці наголошують, що нині виникла реальна загроза повернення "міського сказу" котів та собак. Це пов’язано з міграцією домашніх улюбленців з міського ареалу до відкритого природнього середовища разом зі своїми господарями на дачі, відпочинок за межами міста тощо, де можливий контакт з дикими хворими тваринами.

Завдяки профілактичним щепленням ветеринари хочуть забезпечити контрольовану епізоотичну ситуацію зі сказу. Програмну кампанію з проведення щеплень проведуть у 2 тури:

І-й тур розпочнеться з 16 квітня і триватиме до 26 квітня.

ІІ-й тур розпочнеться з 14 травня і триватиме до 24 травня.

І. Графік проведення профілактичних щеплень проти сказу собак та котів, які належать мешканцям  м. Полтави, в період  з 16.04.2019 року по 26.04.2019 року:

ІІ. Графік проведення профілактичних щеплень проти сказу собак та котів, які належать мешканцям  м. Полтави, в період  з 14.05.2019 року  по 24.05.2019 року:

Стрічка новин