Про результати – на прикладах

Відбулось виїзне розширене засідання колегії облдержадміністрації. Цього разу нараду провели в Щербанівській об'єднаній територіальній громаді. Говорили про успішне впровадження реформи децентралізації. В ході колегії чиновники оглянули об’єкти Щербанівської ОТГ, які створили чи оновили після об’єднання. Які успішні проекти вдалось реалізувати громаді, знає Ірина Щербак.

Розпочалось засідання виїзної колегії облдержадміністрації з огляду оновленої Розсошенської гімназії, яка знаходиться на території Щербанівської ОТГ. Близько 4-х місяців тому її термо-модернізували.  

Євген Яловець, в.о. директора КЗ «Розсошенська гімназія»

- Відбулось утеплення фасаду, замінили вікна на енергозберігаючі. Діти та й весь педагогічний колектив відчув різницю в температурі. За межі санітарної норми ми й тоді не виходили, але зараз набагато краще. Найбільше це відчулось на економії газу.

Оглянули школу й зсередини. Зокрема, побували в перших класах створених за стандартами «нової української школи». Далі учасники відправились на будівництво фізкультурно-оздоровчого басейну. Його планують завершити до кінця цього року. 

За словами виконуючого обов’язки голови облдержадміністрації Романа Товстого, такі виїзні колегії дають змогу на власні очі оглянути переваги та проблеми, які є на місцях. А також поділитися успішним досвідом з колегами.  

Роман Товстий, в.о. голови Полтавської ОДА 

- Чому в Щербанівській ОТГ, адже це – одна з тих громад, яка тісно співпрацює як з обласним, так і з державним бюджетом. І тут дійсно є локації, які ми можемо презентувати, показати і направити керівників РДА, ОТГ на ту співпрацю, яка відбувається зараз з паном Проциком.

Наступним об’єктом, з яким знайомились члени колегії, став новий дитячий садок «Яблунька». Його побудували за кошти громади спільно з державним фінансуванням. Голова Коломацької ОТГ Євген Почечун зацікавився об’єктом. Адже зараз це актуальне питання для їхньої громади. 

Євген Почечун, голова Коломацької ОТГ

- Зараз в нас стоїть проблема, як бути у нас з садочком. Адже питання є, його потрібно робити і є декілька варіантів. Ми зараз обираємо золоту середину, щоб зробити такий садочок, щоб також можна було приїхати й «ахнути».

Після дитсадка відправились на будівництво нової амбулаторії, яку планують завершити влітку цього року. 

Тимофій Голбан, директор Департаменту будівництва, містобудування і архітектури та ЖКГ ОДА

- Зведено стіни, зараз готується перекриття. Почали ми близько місяця тому, і такими темпами плануємо за 2 місяці завершити. Це буде нова амбулаторія 472 квадратних метри. Вона за нормами розрахована на 7 лікарів і обслуговуватиме до 10 тисяч населення.

Після огляду об’єктів відбулось саме засідання колегії.

Стрічка новин