Громадський контроль за дорогами Полтавщини

Народний депутат-захисник Артем Вітко у Верховній Раді звернувся до влади з вимогою гарантувати проведення ремонту доріг на Полтавщині. Пообіцяв, разом з громадою проконтролює весь процес та якість ремонтних робіт.

Народний обранець  Артем Вітко у Верховній Раді неодноразово звертав увагу чиновників на проблеми Полтавщини. Під час чергового брифінгу він підняв питання стану доріг.

Артем Вітко, народний депутат України

- Хотів би вас проінформувати, щодо кричущого стану доріг, саме на Полтавщині. На весні сніг сходить разом з асфальтом. А в деяких районах, під снігом цього асфальту ніколи і не було. Замість доріг у нас на Полтавщині напрямки. Замість дорожнього покриття - яма на ямі. Люди не можуть проїхати. Захист людей є пріоритетом у моїй діяльності.

За сприяння нардепа Комітетом із питань бюджету України на ремонт доріг у Полтавській області було виділено 633 мільйона гривень. П’ята частина з них– для Кобеляцького, Чутівського, Машівського, Карлівського, Козельщинського і Новосанжарського районів. Під час свого виступу Артем Вітко наголосив аби кошти використали за призначенням, він разом з громадою буде слідкувати за процесом реалізації фінансування. 

Артем Вітко, народний депутат України

- Для того, щоб не змогли чиновники-корупціонери вкрасти ці гроші, ми разом з людьми повинні встановити чіткий громадський та депутатський контроль. Його ми зараз і встановлюємо. У різних районах Полтавщини були проведені круглі столи на яких представники громадськості та громадська організація «Народний захисник» та дуже багато різних антикорупційних платформ досягли згоди, щодо громадського контролю за використанням  грошей та якістю виконання робіт.

За ініціативи Артема Вітка було створено громадський рух «Не дамо вкрасти». Окрім цього, народний депутат додав - це тільки початок. Він пообіцяв проблему доріг Полтавщини буде тримати під контролем. І сприятиме в подальшому фінансуванню- державою на їх ремонт.

Стрічка новин