Врятували від шахрая

Полтавці допомогли затримати афериста із Луганська, який ошукав пенсіонерку та приїхав за грошима. Злочинця спіймали «на гарячому», в момент, коли бабуся передавала гроші. Перехожі, побачивши картину, кинулись ловити шахрая. 

Полтавці Валентині Власовій зателефонували, коли вона займалась господарством. Голос - жіночий, схожий на колишню співробітницю. Повідомив, що сталася аварія. Благає про допомогу.

Валентина Власова, полтавка 

- Позвонила, и такой плачущий голос: «Так и так ты поможешь, можешь помочь? Я попала в дорожне-транспортное проишествие, мне надо деньги».

Жінка одразу погодилась допомогти. Передала незнайомцю всі гроші, які відклала на «чорний день». У момент передачі раптово з’явився племінник.

Сергій Власов, племінник

- Він вийшов з подвір’я, і в цей момент тітка передала йому кошти. Він їх взяв до рук. Я зрозумів, що щось, щось не то. Вихватив у нього гроші, і він почав втікати. Сів він у автомобіль, завели автомобіля та почали рух. Я перегородив машину собою, ліг на капот, щоб він мене не скинув, і тримався. Він почав їхати назад.

На крик Сергія вибігли із сусідніх дворів друзі. Побачивши Сергія на капоті чужого авто, заблокували виїзд своїми машинами. 

Ігор Гетало, затримував шахрая

- Ми з товаришами вибігли надвір та побачили, що Сергій знаходиться на капоті автомобіля «Шевролє Авео» і відразу зрозуміли, що щось трапилося не те. Ну вирішили з хлопцями, буквально це долі секунди, взяли ключі від власних атвівок та заблокували з усіх сторін проїзд даному авто. Щоб він не мог нікуди втекти.

Незнайомець із водієм зачинилися у машині. Там і були, доки не приїхала поліція. 

Артем Мамедов, затримував шахрая 

- Они молча сидели, общались между собой и всё. Мы не слышали. Они закрыли все двери. Когда полиция только подъехала, тогда они только начали выходить из машины. С каким-то Сергеем говорил постоянно. Ему Игорь кричал «Заберите телефон». Ну потом подъехала другая инспекция и забрала тогда телефон.

Затриманим виявився 44-річний житель Луганської області. Він кілька днів тому приїхав до Полтави ніби-то у справах. Поліцейським розповів, що забрати гроші у жінки попросив знайомий. За фактом шахрайства правоохоронці відкрили кримінальне провадження. Однак підозрюваного не затримували. Чинним законодавством це не передбачене.

Володимир Пасічко, прес-офіцер відділення поліції №1 м.Полтава

- За даним фактом у відділенні поліції №1 міста Полтава розпочато кримінальне провадження за частиною другою статті 15 та частиною першою статті 190 Кримінального кодексу України, це «Замах на шахрайство». Санкція даної статті передбачає покарання у виді чималого штрафу, громадських  або виправних робіт, а також обмеження волі на строк до трьох років. Запобіжних захід відносно даної особи не обирався. Він зараз знаходиться у місті Полтаві і прибуває до слідчого за першим викликом.

Ошукана Валентина Власова тепер буде напоготові. 

Валентина Власова, полтавка

- И читала, и слышала. Надо ж, сама в такое вляпалась.

Стрічка новин