І знов відмова – збіг, чи закономірність?

Октябрський районний суд розглянув клопотання родини Левченків у справі смертельного ДТП в центрі міста. Нагадаємо, 6 листопада 14-річного Артема Левченка збив позашляховик, за кермом якого була 34-річна Наталія Саєнко. Від отриманих травм через два місяці підліток помер в лікарні.

Вкотре розгляд справи затягується в часі. В залі засідань сторони чекають на суддю. За 40 хвилин служителька Феміди з’являється. Засідання починається. 

Марина Материнко, суддя 

- Розглядається клопотання Левченко Наталії Михайлівни про доповнення ухвали слідчого судді від 19.03.2019 року фактичними даними, які мають суттєве значення для експертизи.

В клопотанні потерпілі просять додати до ухвали суду перші покази свідків. Зокрема, швидкість автомобіля та смуга, якою рухалась Наталія Саєнко. Адже дані вказані в ухвалі та перші покази свідків різняться. 

Генадій Олєйніков 

- Свідок Лисиця зазначає, водночас побачив, що на проїзній частині рухається автомобіль, на мою думку, близько 60-70 км\год. та який, не змінюючи напрям свого руху, в подальшому скоїв наїзд на велосипедиста. Вважаю, що швидкість руху, яка вказана в ухвалі від 19.03.2019, не відповідає показам свідка Лисиці. Тому впливає на дослідження та прийняте рішення.

Мама загиблого Наталія Левченко доповнила виступ адвоката. Жінка попрохала справедливого розслідування. 

Наталія Левченко, мама загиблого Артема Левченка 

- Враховуючи те, що після удару дитина впала на достатньо серйозну траекторію, він опинився далеко від пішохідного переходу, де був скоєний наїзд на нього. Тому швидкість вказана Саєнко, 50 км\год не відповідає дійсності.

Сторона ж захисту прохає відхилити клопотання, вважає його необґрунтованим.

Олег Губа, адвокат Наталії Саєнко 

- Вважаю доводи, викладені у вказаному клопотанні, необґрунтованими. А саме подання такого клопотання таким, що не ґрунтується на вимогах кримінально-процесуального закону.

 Розглянувши клопотання та заслухавши всі сторони, суд знову вирішив відмовити у задоволенні клопотання.

Стрічка новин