У Полтавській обласній клінічній лікарні хлопцю з Пирятина врятували життя

У Полтавській обласній клінічній лікарні хлопцю з Пирятина врятували життя

Хлопець пішов на дискотеку, а опинився у комі.

Сергій пішов на дискотеку у Пирятині. Там хлопця побили так, що він опинився у комі. Лікарі діагностували відкриту черепно-мозкову травму з внутрішнім крововиливом. Такий діагноз майже не давав шансів на життя. Врятували Сергія у Полтавській обласній клінічній лікарні ім. Скліфосовського, куди його привезли з Пирятина, повідомляє pl.oblast.online.

Днями брат Сергія, Ігор Шевченко, на своїй сторінці у Facebook висловив подяку медикам, а також всім небайдужим друзям, родичам, колегам, знайомим і незнайомим. Дякував за те, що допомогли врятувати Сергія і дали йому другий шанс на життя.

"Велика подяка та низький уклін від нашої родини. Лікарям Кобзєвій Людмилі Вікторівні та реанімаційному відділу Пирятинської лікарні, Баталіну Валерію Миколайовичу нейрохірургу Полтавської обл. лікарні ім. Скліфосовського, лікарям та мед. персоналу нейрохірургічного відділення. За спасіння життя сина та брата Сергія, якому нанесли дуже тяжку травму голови, з діагнозом відкрита черепно-мозкова травма з внутрішнім крововиливом. Також велика подяка справжнім друзям, однокласникам моїм та Сергія, колегам батьків по роботі (КХП), родичам, знайомим. Всім не байдужим людям, які прийшли на допомогу і не залишилися осторонь нашого горя. Допомогли духовно, матеріально, підняти Сергія на ноги і дали йому шанс на життя. Нехай Бог дає Вам і вашим родинам здоров’я, благополуччя за чуйні ваші серця".

На першому фото брати до біди, що сталася з Сергієм, а на другому – вже після лікування у Полтавській обласній клінічній лікарні.

Стрічка новин