За два тижні на Полтавщині виписали понад 15 тисяч електронних рецептів на ліки

За два тижні на Полтавщині виписали понад 15 тисяч електронних рецептів на ліки

Найбільше рецептів виписують у Полтаві.

З 1 квітня в медичних закладах Полтавщини, які надають первинну допомогу, запрацював електронний рецепт на "Доступні ліки" для пацієнта. Однак такий рецепт може отримати тільки той пацієнт, який підписав декларацію з сімейним лікарем.

Як повідомив заступник директора департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА, начальник управління  Ігор Куделич, за цей період в регіоні виписали 15 тис. 474  рецепти. З них - 4 тис. 549 відпущено, тобто отоварено в аптеках.

"Щоб відпускати ліки за електронним рецептом, аптеки мають підписати угоду з Національною службою здоров’я України. У Полтавській області 230 аптек і аптечних пунктів видають ліки за електронним рецептом. Національна служба здоров’я України уклала договори з 42 юридичними особами – аптечними закладами. Серед них приватні установи, комунальні аптеки та ФОПи. Нові аптеки продовжують приєднуватися до участі в програмі", – розповів Ігор Куделич.

Полтавщина - на 8-му місці серед регіонів України щодо виписаних електронних рецептів. Нас випереджають Донецька, Харківська, Вінницька, Львівська, Запорізька області, Київ та Дніпро. Щодо відпущених рецептів Полтавська область займає 9 місце.  Найбільше рецептів виписують у Полтаві.

Стрічка новин