Дієтологи назвали найпоширенішу помилку під час дієт

Дієтологи назвали найпоширенішу помилку під час дієт

Зима закінчилась і чимало людей вирішили нарешті сісти на дієту. Однак навіть серед різноманіття видів раціону, більшість охочих схуднути припускається однієї і тієї ж помилки. Американські дієтологи пояснили, що обов'язково потрібно робити під час дієт.

Науковці з Каліфорнійського університету пояснили, чому чимало дієт можуть бути недієвими і приносити шкоду для організму. Причина виявилася значно простішою, аніж можна було уявити.

"Немає значення, якої конкретно дієти ви дотримуєтесь, якщо робите таку стратегічну помилку, як замала кількість вживання води", – наголошують дієтологи.

Вони також пояснили, що навіть, якщо дієта містить особливі коктейлі та напої, які повинні втамовувати спрагу і виводити заве з організму, то це не означає, що варто відмовлятись від води. Від водного балансу також залежить те, наскільки ефективним буде новий стиль харчування.

Варто пояснити, що сама вода також не здатна розв'язувати проблему схуднення, хоча дуже у цьому допомагає. А от комплексний підхід у поєднанні з правильним харчуванням справді принесе результат.

"Питання, які пов'язані із вживанням води, особливо актуальні для експериментальних дієт. Якщо ви сидите на дієтах з високим рівнем білків і вживаєте чимало м'яса, то вам життєво необхідний достатній об'єм води, адже можуть виникнути серйозні проблеми, приміром, з нирками", – пояснюють експерти.

Стрічка новин