Майже 17 тисяч мешканців Полтавщини – за націоналізацію ПАТ«Полтавагаз»

Люди ставлять свої підписи під законопроектом народного депутата України Артема Вітка. У місті та області працюють його мобільні приймальні.

- Ви згодні на те, щоб знизили ціни, щоб підприємство перейшло у державу ? 

- Звісно я за. Пишіть.

Карлівка, Кобеляки, Машівка, Козельщина, Нові Санжари, Чутове. Це далеко не весь перелік районів, де б люди хотіли націоналізувати ПАТ «Полтавагаз» та ТОВ «Полтавагаз збут». За їхніми словами, такі ціни - просто заламування рук. 

Віра Соломка, мешканка Козельщини 

- Я «за», обома руками. Менше будуть красти оті олігархи.

Валентина Огір, мешканка Козельщини 

- Я бажаю, щоб газ трішечки нижче був, бо це ж зовсім високий тариф. Ціна на газ,взагалі, не підйомна. Якщо пенсію отримуєш 1700, та ще й субсидії не дають, то як там можна?

Михайло Делія, мешканець Нових Санжар 

- Ціною не задоволений на газ. Загалом ціною.

Інна Рибалко, мешкає у Лохвицькому районі 

- Вісімнадцять тисяч ми заплатили за три місяці за газ. Це нереально. В нас своє ПП і нам же не оформляють субсидію.Ми тільки працюємо на газ.Я завжди за нормальний здешевлений газ. Я сама з Лохвицького району. У мене по вулиці стоять газові вишки. А платимо такі страшні суми.

За словами волонтерів ГО «Народний захисник», люди таку ініціативу підтримують охоче. За весь час роботи мобільних приймалень народного депутата України Артема Вітка вже зібрано майже 17 тисяч підписів. 

Вікторія Кірпікова, волонтер ГО «Народний захисник»

- Вони за те, щоб знизили ціни. Двома руками кажуть, що підпишуться. Бо вже настільки людей жахають ціни.

Тетяна Хабло, волонтер ГО «Народний захисник»

- Реагують позитивно, тому що газ дуже дорогий. Люди просто не в змозі. Віддають всю пенсію за газ. Особливо люди вже похилого віку. В свій час батьки хати збудували великі, а тепер їм кажуть, що навіщо тобі, одній бабусі так багато кімнат? Так вона ж їх не відрубає.

Нагадуємо, поставити свій підпис за націоналізацію ПАТ «Полтавагаз» та ТОВ «Полтавагаз збут» мешканці Полтави та Полтавської області можуть у стаціонарних та мобільних приймальнях народного депутата Артема Вітка.

Стрічка новин