Всесвітньо значущі досягнення правоохоронців

Саме це питання стало головною темою конференції

Під час неї відбулася зустріч української секції Міжнародної поліцейської асоціації. Пройшла вона у Головному Управлінні поліції у Полтавській області. Усі, хто взяли участь у конференції, спочатку поклали квіти до підніжжя пам'ятника полеглим захисникам правопорядку. Одним з учасників зустрічі був перший Міністр внутрішніх справ України Андрій Василишин. Саме він прийняв від Радянського Союзу правоохоронні структури більше 20 років тому. Після цього почав розбудовувати ще на той час міліцію. Тоді було побудовано 80% усіх міліцейських відділків.

Андрій Василишин, перший Міністр внутрішніх справ України

- Я в системі дуже давно, спочатку – радник Міністерства, а зараз, вже 14 років, очолюю Міжнародну Поліцейську Асоціацію. В цю асоціацію входить 68 країн світу. У нас близько 6 тисяч працівників цивільних і які підтримують нашу систему. А перехід такий, знаєте, була міліція – стала поліція.

Олексій Міщенко, генерал-лейтенант міліції, з 1986 по 1994 роки – очільник УВС Полтавського облвиконкому

- Полтавщина в такому стані, яка вона є зараз поліція, в якому вона стані сьогодні. Це все завдяки Андрію Володимировичу, ну і я йому «не давав спокою». І це було порозуміння, і було злагоджено. І я задоволений, що це є на Полтавщині, воно залишилось.

Стрічка новин