Послухати спеціалістів та подивитися вакансії

Таку можливість мала молодь на Ярмарку вакансій. Провели його у «Дні кар'єри ЄС», організаторами якого виступили Полтавський обласний центр зайнятості разом з Полтавським університетом економіки і торгівлі.

На столі буклети та листівки. На них номера телефонів та вся інформація про Центр зайнятості. Є і папки з вакансіями. А фахівці центру допомагають підшукати варіанти роботи. Тетяна Сушко ще школярка. Сьогодні дівчина тут, адже вже думає про майбутню роботу.

Тетяна Сушко, полтавка 

- Це дуже багато професій. І фотограф, і журналіст,  і піар-менеджери, SMM. Їх дуже багато.

За словами директорки Полтавського обласного центру зайнятості Катерини Клавдієвої, у їх базі є різні варіанти професій. І задовольнять вони потреби кожного. Варто лише прийти та залишити свої дані. А фахівці допоможуть з працевлаштуванням.

Катерина Клавдієва, директор Полтавського обласного центру зайнятості

- Сьогодні дуже потрібні робітники. Це 7 і 8 кваліфікаційні групи - це робітники з інструментом, це робітники на машинах. Це всі верстатники, водії, машиністи, будівельні спеціальності, але поряд з цим сьогодні потрібні і управителі, і менеджери, і юристи, і економісти, єдине питання до рівня кваліфікації.

У холі представники громадських організацій та бізнесу. Всі вони пропонують молоді варіанти працевлаштування. Говорять: Ярмарок вакансій - це чудовий захід, де молодь та роботодавці можуть знайти діалог.

Євгеній Шейко, представник компанії «Simply contact»

- Для молоді, як перспектива розвитку це дуже важливо, і для нас, які компанії, яка знаходиться в пошуку людей. Це дуже важливо, бо тут зібрані люди, які хочуть працювати, які зараз намагаються знайти роботу, які намагаються вирішити той напрям, в якому працювати і вони можуть прийти, послухати, де вони зможуть працювати.

Тетяна Сушко прослухала спеціалістів центру зайнятості, а після Ярмарку вакансій відвідала панельну дискусію. Там розповіли про найкращі професії майбутнього (віртуальний адвокат, сіті-фермер, робототехнік, аналітик BIG DATA, проектувальник 3D-друку, проектувальник 3D-їжі, дизайнер одягу на 3D- принтері, когнетивно - поведінковий терапевт тощо). Адже для молоді це дуже актуально.

Катерина Клавдієва, директор Полтавського обласного центру зайнятості

- В майбутньому буде потрібна обслуговуюча галузь. Це починаючи від громадського харчування, отримання індивідуальних послуг. І коли говорять, що все можна замінити механізмами, але чому кухарем не працює автомат? Чому в модельному бізнесі потрібна швачка, модель, закрійник? Це галузі, які будуть все більш затребувані.

І, наостанок, акутальні вакансії в місті також можна продивитися на сайті Jooble.

Стрічка новин