До кінця травня відкриють амбулаторію в Засульській ОТГ

До кінця травня відкриють амбулаторію в Засульській ОТГ

Амбулаторія в Засуллі стане однією з найбільших на Полтавщині. 

До кінця травня планують ввести в експлуатацію сільську амбулаторію в Засульській об’єднаній територіальні громаді. Про це йдеться на сайті Полтавської ОДА. Раніше амбулаторія в Засуллі знаходилась у старій будівлі, де немає належних умов для надання медичних послуг. Тому зводять нове приміщення. Вже залили фундамент, частково збудували стіни, тривають роботи з облаштування підлоги. Будівля буде енергоефективною.

Амбулаторія в Засуллі стане однією з найбільших на Полтавщині. Розрахована на 7 лікарів, які обслуговуватимуть більше 5 тисяч громадян.

Окрім Засульської ОТГ, наразі в області нові сільські амбулаторії споруджують ще у 14 населених пунктах:

Лютеньки (Гадяцький район), Дмитрівка (Горішньоплавнівська міська рада), Світлогірське (Кобеляцький район), Шенгури (Кобеляцький район), Вирішальне (Лохвицький район), Новооржицьке (Оржицький район), Покровське (Решетилівський район), Шевченкове (Решетилівський район), Мала Перещепина (Малоперещепинська ОТГ), Петрівка-Роменська (Петрівсько-Роминська ОТГ), Кривуші (Піщанська ОТГ), Скороходове (Скороходівська ОТГ), Михайлики (Шишацька ОТГ), Балясне (Диканський район).

Стрічка новин