Роботодавці області отримуватимуть компенсації за працевлаштування атовців та членів сімей загиблих

Роботодавці області отримуватимуть компенсації за працевлаштування атовців та членів сімей загиблих

Роботодавцю, який працевлаштує вищевказаних осіб, за кошти обласного бюджету оплатять витрат на закупівлю обладнання та матеріали для організації підприємницької діяльності. Допомогу надаватимуть одноразово та безповоротно.

У Полтавській ОДА відбулося розширене засідання робочої групи, на якому розглянули проект змін та доповнень до Програми зайнятості населення Полтавської області на 2018-2020 роки. Проектом передбачено надання безповоротної фінансової допомоги суб’єктам господарювання для працевлаштування (не менше, ніж на два роки за направленням центру зайнятості) учасників бойових дій з числа учасників АТО, операції об’єднаних сил, членів їхніх сімей, членів сімей загиблих (померлих внаслідок поранення, контузії або каліцтва) учасників АТО/ООС.

Зокрема, роботодавцю, який працевлаштує вищевказаних осіб,  за кошти обласного бюджету оплатять витрат на закупівлю обладнання та матеріали для організації підприємницької діяльності. Допомога дається одноразово та безповоротно.

В обговоренні взяли участь представники структурного підрозділу Державної служби України у справах ветеранів та учасників АТО у Полтавській області та громадські організації, в тому числі: Координаційна рада громадських організацій учасників АТО, Спілка вдів та дітей учасників бойових дій „ПТАХА”, Всеукраїнська спілка учасників  бойових дій „Побратими України” та інших.

За результатами обговорення, робоча група узгодила проект змін та доповнень до Програми зайнятості населення Полтавської області на 2018-2020 роки. А також доручили обласному центру зайнятості внести проект на розгляд чергової сесії обласної ради. Про це повідомили в Департаменті інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської ОДА.

Стрічка новин