Освітні новинки

У Києві відбулася презентація рекомендованого Міністерством освіти та науки до використання онлайн курсу

Останній під назвою «Права людини у освітньому просторі» почав діяти безкоштовно. Сьогодні його офіційно представили для обговорення та розповіли про його особливості. Участь у презентації взяли заступник Міністра освіти та науки та координатор проектів ОБСЄ в Україні. Вони звітували, що 5 тисяч освітян вже зареєструвалися, з яких на сьогодні – тисяча отримали свідоцтва про закінчення онлайн курсу. Експерти рекомендували онлайн-курс для вчителів, учнів, батьків та всіх, хто прагне зрозуміти права людини.

Генрік Вілладсен, координатор проектів ОБСЄ в Україні

- Онлайн курс з освіти щодо прав людини, його обидва аспекти і щодо освіти, і щодо прав людини, вони є одними із центральних зобов’язань в рамках ОБСЄ. Це те, на чому ОБСЄ базується. Я дуже радий, що ми з Міністерством освіти та науки змогли запустити цей проект та реалізувати його. Він уже є достатньо популярним.

Олександр Войтенко, експерт 

- У нашому курсі ми всіляко намагалися привести мову «мову юриспруденції» в мову звичайної людини, яка переступає поріг школи. Ми хотіли, щоб кожен, хто дотичний до школи, зрозуміли, що права людини повинні стати рамковими умовами існування школи.

Стрічка новин