У Полтаві презентували українсько-німецько-монакський фільм «Вулкан»

Режисер стрічки – українець Роман Бондарчук. Одну з ролей зіграла полтавка Христина Дейлик. Акторка приїхала в рідне місто на презентацію кінострічки, на якій побувала і наша Ірина Щербак.

Полтавка Христина Дейлик знялась в українському фільмі «Вулкан», режисера Романа Бондарчука. В стрічці оповідається історія хлопця, який пристосований лише до життя в місті. Проте, через збіг обставин потрапляє в село на Херсонщині. 

Саме в селі йому вдається переосмислити цінності.  Христина Дейлик в стрічці зіграла бойову місцеву дівчину - Марушку, в яку й закохується головний герой. 

Акторка поділилась враженнями від процесу зйомок. Вони проходили на Херсонщині і в багатьох сценах грали місцеві жителі. Саме з ними, розповідає Христина, виникало чимало курйозних моментів. 

Христина Дейлик, акторка 

- Багато масовки, всі на це дивляться і тоді я хапаю головного героя за руку і ми тікаємо. Тому, що в нас там роман і це його кульмінація наче. От, і ми знімаємо дубль, перший, п’ятий, на другий день знімаємо. І тут весь натовп виходить із залу я шукаю головного героя.. І до мене підходить бабуся хапає мене за руку і говорить: «Так Марушка, нащо він тобі потрібний, он у мене є такий внук». Тобто вони вірили в те, що відбувається і це дуже мило.

В роль своєї героїні вжитись було не складно, зізнається Христина. Проте, зйомок могло для акторки й не бути. Дівчина сплутала місце проведення кастингу. 

Христина Дейлик, акторка 

- Прийшла не за тою адресою було літо, спека я бігла, прибігла «захекана», мокра. Говорю, а де кастинг? Вони мені говорять, тихо спокійно ми зараз з тобою просто поспілкуємось зіграємо сцену. І мене вже одразу здивувало, якась адекватна і полюбовна атмосфера на пробах.

На презентацію стрічки у Полтаві, прийшла мама акторки. Про фільм вона знала ще до початку зйомок і вже давно чекає виходу на широкі екрани.

Олена Кобзар, мама акторки

- Я знаю, що це фільм був на Одеському кінофестивалі.  Я давно вже хочу його подивитись. На жаль, на фестиваль в мене не було можливості поїхати. Тому дуже чекали коли ж він нарешті дійде до нашої Полтави. Нарешті, ми дочекалися справжнього українського кіно не Голівудських блокбастерів, а те що хвилює наш народ.

В прокаті стрічка буде 2 тижні.

Стрічка новин