Місту необхідний комплексний підхід при подоланні проблеми наркоманії

Про це говорили на робочій нараді у Полтаві

Соціальні працівники, освітяни, чиновники, представники прокуратури та очільники лікувальних закладів міста зустрілись із виконавчою директоркою Чернівецького благодійного фонду «Нова сім’я» Альоною Бежан. Вона розповіла, як у Чернівцях борються із наркозлочинністю, окреслила напрямки роботи  координаційної ради з питань наркополітики. Головне завдання такої ради  - об’єднати зусилля міських структур і громадських організацій у боротьбі із розповсюдженням наркотиків. Подібні координаційні ради успішно працюють в Європі, зокрема, у Австрії.

Альона Бежан, виконавчий директор Чернівецького БФ «Нова сім’я», заступниця голови координаційної ради з питань наркополітики

- Наразі місто Чернівці стартувало першими в цьому досвіді, після нас започаткували традицію в Кропивницькому, Харкові. Нині ми презентуємо цей досвід в місті Полтава. Інновація є в тому, що всі спеціалісти, які дотичні до вирішення проблем молоді, вони об’єднані в своїх ресурсах. І це досить економно, досить ефективно, і досить по-європейськи.

Також під час зустрічі Альона Бежан презентувала авторську програму «Психокорекція девіантної поведінки підлітків, які вживають психоактивні речовини».

Стрічка новин