Під Полтавою потруїли собак

Сталося це у с. Біологічне. Невідомі позбавили життя бездомних псів. І це, говорять, – вже другий випадок. Як тільки зійшов перший сніг, теж була травля. Тоді загинуло 5 дорослих собак.

Довірливо дивиться в очі та дає лапу. Ця собака – одна з безпритульних. Їй пощастило, отруту вона не з'їла. Місцеві говорять, вона та інші - добрі та не агресивні. Ніколи ні на кого не нападали. Багато їх підгодовує, тож собаки йдуть до рук, адже довіряють. Але тільки зійшов сніг - почалася травля тварин. Останньою краплею стали смерті останніх собак. 

Ірина Ромаскевич, мешканка с. Біологічне

- 3 цуценят отруїли, а ще маму їх. Дуже жалко мені їх, але не думаю, що лише мені. Є такі люди, які співчувають цьому. Я хочу не помсти, я думаю, що жителі не цього хочуть. Просто, щоб порозумілися, адже на цій землі є місце для тварин. Для всього живого, що не існує.

А потрапляють вони до села з міста. Їх як непотріб вивозять за межі Полтави. У Біологічному ж тварини знаходять прихисток. А мешканці з добрим серцем - підгодовують.

Ірина Ромаскевич, мешканка с. Біологічне

- Якось треба цю проблему вирішувати. Сільська рада у нас якось на це не дуже реагує. Вона хоче зняти з себе всі проблеми оці. Вона хоч і влада, але не дуже зацікавлена в цьому. Ми зверталися, адже хотіли вирішити ці питання якось. 

Хто б з місцевих це міг зробити - люди не знають. Нарікають, що отруту можуть з'їсти домашні тварини або ж взяти до рук діти, які гуляють на дитячому майданчику. Місцеві викликали поліцію та звернулися до фахівців Полтавського КАТП-1628.

Юлія Явір, технолог з ідентифікації, реєстрації домашніх та безпритульних тварин Полтавського КАТП-1628 

- Ми забрали труп тварини. Ініціювали проведення експертизи, щоб встановити причину смерті. На жаль, почастішали випадки, особливо в осінньо-весняний період, що люди таким чином зменшити популяцію безпритульних тварин. Вони не задумуються над тим, що вчиняють кримінальне правопорушення і не розуміють, що тварина гине негарною смертю. 

Результати експертизи отримають упродовж місяця.

Стрічка новин