Складу отрутохімікатів у Василівці не бути

Ситуація, яка сталася у селі Василівка Кобеляцького району, набула розголосу. Нагадаємо, там з колишнього ангару для сільськогосподарської техніки планували створити склад, де б зберігалися отруйні хімікати. Обурені селяни звернулись за допомогою до народного депутата України Артема Вітка. Разом з ним підняли це питання на брифінгу у Верховній Раді.

До стін Верховної ради прибула делегація з Полтавщини. На вході до будівлі земляків зустрів народний обранець Артем Вітко. Говорить, до нього мешканці села Василівки звернулися з проханням вплинути на тамтешніх аграріїв, які без відома мешканців почали будувати склад для отрутохімікатів на території села. Додає: проігнорувати звернення громади не міг. Він запросив їх до Верховної Ради України, аби тут разом відстоювати справедливість.

Артем Вітко, народний депутат України 

- Неможливо, коли така ситуація, коли без погодження людей, без їхнього інформування вони побудували якийсь склад. Потім кажуть: «Це буде хімсклад». Там будуть отруйні речовини. Тому дійсно я став на сторону людей. Я завжди буду стояти на стороні людей. У будь-яких ситуаціях.

Ініціатором звернення до нардепа був Сергій Горденко, мешканець села Василівка. Сьогодні також приїхав на брифінг. Він обурений діями агропромислового комплексу, разом з тим, каже, вдячний, що народний депутат відгукнувся та допомагає.

Сергій Горденко, мешканець села Василівка

- Я як корінний житель села Василівка і є свідомою та дорослою людиною, я розумію проблему, з якою ми зіткнулися, вжив таких заходів. Я напряму звернувся до Артема Леонідовича, за що йому дякую. За те, що він вчасно відгукнувся на нашу проблему. Ситуація у селі кричуща.

Окрім цього, через діяльність агропромислового комплексу у Василівці – проблеми з питною водою. Про це Сергій Горденко розповів вже з трибуни Верховної Ради. Під час брифінгу.

Сергій Горденко, мешканець села Василівка

- В зв’язку з діяльностю ТОВ Агрофірми «ДОБРОБУТ» на території Василівки зникла вода. Вони її викачали, а потім ця башта просто зруйнувалася. Вже 5 років ми без води. Просимо припинити це свавілля.

Представники села Василівка передали народному обранцю звернення, під яким підписалися 700 жителів. Зокрема, навіть діти Василівської загальноосвітньої школи зібрали підписи та написали лист народному депутату з проханням, аби їм повернули питну воду та не будували склад для небезпечних хімікатів. Депутат-захисник, в свою чергу, пообіцяв: ситуацію триматиме під контролем та допоможе у боротьбі зі свавіллям аграріїв.

Стрічка новин