Майже 6 мільйонів гривень – від Полтавщини

Майже 6 мільйонів гривень від Полтавщини надійшло на казначейські рахунки держави за надання послуг у сфері держреєстрації

Такі дані повідомив начальник Головного територіального управління юстиції Олег Тимченко під час звіту за І квартал роботи. Окрім цього, очільник розповів про хід виконання проектів, ініційовані Міністерством юстиції. А це і «Шлюб за добу», «Стоп насильство», «Я маю право» та інші. Зокрема, завдяки ефективності проекту «Чужих дітей не буває» за перший квартал стягнуто аліментів 72 мільйони гривень на користь 16 тисяч дітей. 

Олег Тимченко, начальник Головного територіального управління юстиції у Полтавській обл. 

- Дуже активно попрацювали в І кварталі цього року. 72 мільйони гривень отримали діти Полтавської області. Цифра минулого року 60 мільйонів на 12 мільйонів більше. Тобто, питання новацій «Чужих дітей не буває», довело свою ефективність на всі 100 %.

Проінформували під час прес-конференції і про результати роботи виконавчої служби. За словами фахівців, кількість відпрацьованих виконавчих документів щоразу збільшується. Відтак, за І квартал стягнуто 49 мільйонів гривень.

Віталій Коноз, начальник Управління Державної виконавчої служби у Полтавській обл. 

- В цю кількість завершених виконавчих проваджень входять виконавчі провадження про стягнення коштів до державного бюджету. В першому кварталі 2019 року завершено 6,5 тисяч виконавчих документів про стягнення коштів на користь державного бюджету.  На суму 13 мільйонів гривень. Знову ж бачимо позитивну динаміку по завершенню з минулим роком, цей показник збільшився на 2000 тисяч виконавчих документів і на 7 мільйонів гривень. 

Стрічка новин