Сьогодні пройшов обласний конкурс колективів екологічної просвіти

Захід провели у малій актовій залі педагогічного університету, аби популяризувати екологічні та біологічні знання. Діти представили різноманітні номери на користь природи.

9 квітня відбувся фінал 27 обласного конкурсу колективів екологічної просвіти. Гасло конкурсу – «Моя маленька Батьківщина». У змаганні взяли участь 9 агітбригад та 6 екологічних театрів з Полтавської області. 

Віталій Бедніна, директор Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру 

- Це вже не молодий конкурс, але він залишається дуже активним, привабливим способом екологічного виховання, формування екологічної свідомості учнів.

Мета заходу – актуалізація екологічних питань. Колективи екологічної просвіти – це дієова пропаганда екології серед усіх верств населення. Діти вивчають свій регіон, актуалізують питання екології, діляться своїм досвідом та пропонують конкретні дії.

Марина Гриньова, декан природничого факультету ПНПУ

- Це конкурс, який формує цінність людини, цінність природи, цінність суспільства, цінність України.

За словами декана природничого факультету Марини Гриньової, такі заходи створюють, аби популяризувати екологічну діяльність. Щоб країна мала новий, молодий розвиток в цій сфері. 

Володимир Лінюк, учасник ТО «Друзі природи»

- Сюди ми приїхали з екологічним театром «Червона стріла» показати про роботу нашого парку та закликати всіх до екологічних мотивів.

З 2013 року агітбригада «Екологічна варта» 9 разів була на всеукраїнському конкурсі. У 2016 році отримали гран-прі.

За багато років колектив побачив, що це дійсно потрібна справа. Кажуть, що після їхнього виступу підходили діти, говорили, що не зможуть кинути папірці, фантики на землю.

Агітбригада «Екологічна варта»

- Сьогодні ми представимо програму, яка називається «Все залежить від нас самих». Ми розкажемо про наше рідне місто. Сьогодні всі дізнаються, які проблеми є у нас і як ми намагаємося іх вирішити.

Журі оцінювало колективи за критеріями: артистичність, насиченість тексту конкретними фактами, активність на сцені, театралізація.

Стрічка новин