Потрібна термінова допомога

Артему Могилі ще у 2015 році лікарі поставили діагноз – гострий лімфобластний лейкоз. Спочатку було покращення, та згодом стався рецидив. Для повного одужання дитина потребує трансплантації кісткового мозку. Для цього хлопчику потрібно їхати у Верону. Коштів у родини вже немає. Тому батьки, волонтери та учні школи організували благодійний ярмарок.

Ярмарок починається о 8 годині ранку. На прилавках різні товари. Це і тістечка, і фрукти, і випічка, і вироби хенд-мейду. Ціни на них символічні: від 1 до 100 гривень. Класний керівник Артема Могили ділиться: готувалися відповідально, хто, як не вони допоможуть хлопчику.

Анжеліка Шажко, вчитель Розсошенської гімназії

- Ми його всі знаємо, неодноразово йому допомагали. У нас так само, як і я, усі дітки класу знаємо, що він повинен уже летіти на лікування. І ми його дуже чекаємо, щоб він швидше до нас повернувся.

За словами педагогів, діти увесь час намагаються допомогти Артему Могилі. Вони приносять кошти, які їм дають батьки. А сьогодні всі без винятку принесли на продаж якийсь товар. Оксана Красовська – мама діток, які навчаються у гімназії та волонтер. Вона з родиною кожного разу бере участь у ярмарці.

Оксана Красовська, волонтер

- Ми підтримали і випічкою, і скільки змогли коштами, також долучали знайомих, розказували, що можна приносити, інші говорили свої знайомим, які допомогли провести це свято.

За словами виконуючого обов'язки директора Розсошенської гімназії Євгена Яловця, коли він тільки приступив до виконання своїх посадових обов'язків, йому зателефонували волонтери і запропонували провести ярмарку. Весь педагогічний колектив погодився і тоді почали підготовку. 

Євген Яловець, в.о. директора Розсошенської гімназії Щербанівської сільської ради

- Здоров'я дитини є, в першу чергу, найголовніше у нашому житті. Так, як говориться у конституції, що найцінніше є здоров'я та життя.

Раніше спільними зусиллями було зібрано близько 20000 гривень. Цей ярмарок тривав до 18 години вечора. У гімназії також встановили спеціальні бокси, куди всі охочі можуть вкинути кошти. Зараз ви бачите на екрані номер картки ПриватБанку на ім'я тата Могили Анатолія Григоровича 5168 7427 0040 8986. 

Стрічка новин