Полтавщина серед лідерів щодо закупівлі обладнання для першого класу НУШ

Полтавщина серед лідерів щодо закупівлі обладнання для першого класу НУШ

В Україні 12 областей-лідерів, що вчасно розподілили всі кошти для закупівлі обладнання для перших класів нової української школи. Вони вже найближчим часом зможуть почати закупівлі.

Про це повідомила Міністр освіти і науки Лілія Гриневич під час Координаційної ради з питань впровадження реформ у сфері освіти, йдеться на сайті Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю.

"Ми маємо гіркий досвід минулого року, коли до 1 вересня місцевими органами самоврядування було освоєно лише 40% коштів на обладнання перших класів. Тож маємо зробити все від нас залежне, щоб не допустити такої ситуації цьогоріч. Ми свою роботу над помилками зробили – віддали гроші з центрального бюджету на 2 місяці раніше – ще у лютому. Тепер і ви маєте зробити свою", – підкреслила Міністр.

Заступник голови Полтавської ОДА Олег Пругло поінформував, що загальний обсяг субвенції з державного бюджету для НУШ цього року для області складає 44 501 100грн, з яких 34 042 900 грн – на закупівлю дидактичних матеріалів, музичних інструментів, меблів, мультимедійного контенту для початкових класів та комп’ютерного обладнання, а 10 472 200 грн – на підготовку тренерів-педагогів, підвищення кваліфікації вчителів початкової школи, які не пройшли навчання в 2018 році.

Нині в області 587 закладів, де є початкова школа. У регіоні розроблено Стратегію створення нового освітнього простору загальної середньої освіти в Полтавській області до 2020 року в частині створення опорних шкіл.

За словами Олега Пругла, нині в області створено 50 опорних шкіл, в яких навчається 19 254 учнів. До 2020 року мають намір створити 86 опорних шкіл. 

Стрічка новин