Полтавці допомогли поліції затримати шахрая із Луганська

Фото: ГУ ДСНС України у Полтавській області
Фото: ГУ ДСНС України у Полтавській області

Люди затримали 44-річного мешканця Луганська, який декілька днів тому приїхав до Полтави "у справах". 

Молодий чоловік побачив як старша жінка, що живе у сусідньому будинку по вулиці Богуна, підписує якісь документи та передає незнайомцю велику суму грошей. Зайшовши у двір та почувши від сусідки, що гроші віддає на лікування знайомої, яка декілька годин тому потрапила в аварію, він зрозумів, що має справу з шахраєм. 

Чоловік вихопив у незнайомця 20 тисяч гривень, які йому уже віддала сусідка, та попросив пред’явити документи. На це прохання незнайомець відреагував досить дивно - побіг та закрився в автомобілі таксі, на якому приїхав. Поїхати та втекти з місця події шахрай все ж не зміг – чоловік разом з іншими сусідами заблокували автомобіль та викликали поліцію. 

Як виявилось, люди затримали 44-річного мешканця Луганська, який декілька днів тому приїхав до Полтави "у справах".  "Рятувальником ситуації" виявився старший помічник начальника чергової зміни оперативно-координаційного центру ГУ ДСНС України у Полтавській області Ігор Гетало. Він, у вільний від служби час, разом зі своїми товаришами і виявив телефонного шахрая.

"У поліції чоловік повідомив, що приїхати до жінки і забрати гроші його попросив у телефонній розмові знайомий, - розповів начальник відділення поліції № 1 міста Полтава Сергій Махно. – Це «стандартна» відповідь подібних шахраїв, щоб відвести від себе підозру. Однак, ми не дамо йому уникнути відповідальності. Зараз слідчі та оперативні працівники активно працюють над пошуком усіх необхідних доказів його протиправної діяльності". 

За даним фактом у відділенні поліції № 1 міста Полтави розпочали кримінальне провадження за частиною 2 статті 15 та частиною 1 статті 190 Кримінального кодексу України (замах на шахрайство).  

Стрічка новин