У Полтаві на вулиці знайшли восьмирічну дівчинку

У Полтаві на вулиці знайшли восьмирічну дівчинку

Голодна, легко одягнена та злякана – такою виявили полтавські патрульні дитину по вулиці Нікітченка.

Учора, близько 20-ї години, на лінію 102 надійшов тривожний дзвінок від небайдужих громадян, які повідомили, що по вулиці Нікітченка бачили дитину, яка була без нагляду дорослих. Екіпажі миттю прибули на місце події, інформує патрульна поліція Полтавської області.

Біля одного з під’їздів інспектори побачили 8-річну дівчинку. Дитина була одягнута неохайно, не по сезону легко та не знала куди пішли її батьки. Згодом інспектори знайшли матір дитини, яка знаходилася в стані сильного алкогольного сп’яніння та викликали батька, котрий також був  "під градусом".

Умови в яких постійно проживає дитина приголомшили охоронців порядку – розкидані по квартирі речі, бруд, відсутність їжі та велика кількість алкогольних напоїв вказували на те, що батьки дівчинки постійно зловживають алкоголем та не приділяють належної уваги дитини. Дівчинку тимчасово до себе забрала рідна тітка.

Наразі інспектори зв’язків з громадськістю УПП в Полтавській області готують відповідні звернення до соціальних служб з метою подальшого недопущення подібних випадків у даній родині.

Стрічка новин