Зберегти здоров'я нації

Уляна Супрун укотре закликала українців до вакцинації

У НСК «Олімпійський» у конференц-залі «Хол Чемпіонів» відбулася Національна конференція громадського здоров'я. Експерти на чолі з виконуючою обов’язки Міністра охорони здоров’я Уляною Супрун  говорили про найпоширеніші захворювання українців. Склали перелік дій, без яких, за словами Уляни Супрун, не обійтися людині в сучасному світі, якщо вона хоче бути здоровою. 

Уляна Супрун, в.о. Міністра охорони здоров’я України

- Зараз Центр громадського здоров’я і Міністерство охорони здоров’я займається тим, щоб допомогти українцям залишатися здоровими. І тому сьогодні організували конференцію, аби привернути увагу до цього, що ми маємо робити, аби не хворіти.

Володимир Курпіта, ген.директор ДУ «Центр громадського здоров’я МОЗ України»

- Основна парадигма, яку ми зараз намагаємося запропонувати суспільству, – це перехід від санітарного нагляду та контролю до особистої, колективної відповідальності за здоров’я. Є багато прикладів, як можна це зробити. Коли ми формуємо колективний імунітет від вакцин, ми не будемо мати спалахи кору в Україні. Коли ми думаємо про здорове харчування, ми можемо запобігти діабету чи онкологічним захворюванням. Коли ми пропагандуємо здоровий спосіб життя, ми зменшуємо ризики серцево-судинних захворювань.

Стрічка новин