Полтавську наркозлочинницю затримано

4 квітня правоохоронці взяли під варту групу осіб, які багато років займалися виготовленням та розповсюдженням наркотиків. Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що за адресою Кондратенка, 9 живе жінка, яка активно веде наркобізнес. Наша знімальна група була там і спілкувалася з громадянкою.

Два тижні тому на нашому телеканалі вийшов сюжет про жінку, яка виготовляє та реалізовує наркотики. Після цього, за словами активістів, поліція почала активно розслідувати дану справу. І вже 4 квітня правоохоронцям вдалося затримати злочинну групу, в складі 4 осіб. У них були вилучені не лише наркотики, а й прекурсори, гроші, зброя та вибухівка.

Дмитро Чібісов, прокурор Полтавської області

- Фактично група осіб тривалий час непокоїла і місцевих, оскільки попередні наміри зафіксувати їх злочинну діяльність не давали жодних позитивних напрацювань.

За словами прокурора Полтавської області, організатором злочинної групи була 51-річна жінка, на прізвисько «Ярочка». Її і зафільмувала наша знімальна група. Тоді громадянка першою вибігла з під'їзду і нецензурно лаялася в адресу журналістів. Довгий час злочинці виготовляли та розповсюджували наркотичні речовини та психотропні засоби по всій Полтавській області. Затримання головних фігурантів злочинної групи проводили силами внутрішньої безпеки НПУ, підрозділів ГУНП та прокуратури Полтавської області. Серед затриманих, окрім організаторші ще її спільники: 33-річна жінка та двоє чоловіків 50-ти і 43-х років. Про корумповані зв'язки наркодилерів з правоохоронцями підтведжує і виконуючий обов'язки начальника Управління внутрішньої безпеки у Полтавській області Роман Світельський.

Роман Світельський, в.о. начальника Управління внутрішньої безпеки у Полтавській області ГУНП

- З'явилися підозри, що група має корумповані зв'язки в обличчях окремих правоохоронців. За нашими матеріалами слідчим Управлінням ГУНП у Полтавській області під процесуальним керівництвом прокуратури Полтавської області розпочате Кримінальне провадження за частиною 2 статті 307 Кримінального кодексу України.

Усім учасникам вже оголосили підозру. Окрім того, провели обшук і в одному з відділків поліції.  Правоохоронці встановлюють причетність до злочинної діяльності групи окремих співробітників поліції, з метою притягнення їх до Кримінальної відповідальності. Активісти та небайдужі полтавці, у свою чергу, переконані: резонансу справа набрала після втручання у неї журналістів. 

Володимир Арабаджі, полтавець

- Звернулися до журналістів, дали інтерв'ю журналістам, у результаті отаким от громадським резонансом удалося довести діло до кінця. Дану особу затримали, дякуємо тим співробітникам, які брали участь і гарно працювали над цим питанням. В принципі, хотілося б, щоб дана справа показала приклад не одній «баризі», яка торгувала і травила наш народ, наше населення, але й усім.

Наразі полтавці переконані: поліцейські «кришують» й інших злочинців у місті.

Володимир Арабаджі, полтавець

- Багато працівників поліції, як «кришували» раніше, так і «кришують» зараз певні райони, які підпорядковані їм. Наприклад, мікрорайон Сади-1, там, де «розливайка», його кришував дільничний поліцейський.Там 12 років працювала «розливайка» у взуттєвому магазині, який зачинений.

Активісти говорять: заспокояться лише тоді, коли причетні до цієї справи правоохоронці будуть покарані.

Стрічка новин