Одна з найбільших шкіл області працюватиме й надалі

Опорний заклад Новосанжарська загальноосвітня школа була на межі закриття через відсутність протипожежної сигналізації. Полтавська обласна рада виділила 1,5 мільйона гривень на усунення недоліків. 

Рік тому комісія Державної служби з надзвичайних ситуацій перевірила на пожежну безпеку опорний заклад Новосанжарську загальноосвітню школу. Заклад навчання не мав протипожежної сигналізації, а блискавкозахист – застарів. Через це заклад ледь не закрили.

Микола Решетило, директор опорного закладу «Новосанжарська ЗОШ»

- Було нам пред'явлено цілий ряд претензій і зауважень. Усього — 11 різного характеру. Ми 9 із них виконали, але ті зауваження, де потрібно багато коштів, ми виконати не могли.

Упродовж року проблему намагалися вирішити на рівні громади та району.

Сергій Бульбаха, голова Новосанжарської РДА

- Змушені були дофінансовувати даний заклад на загальну суму 2 мільйони 700 тисяч гривень у 2018 році. А тут потреба із сигналізацією. І теж потрібні великі кошти.

Півтора мільйона гривень на встановлення протипожежної сигналізації та блискавкозахисту виділила Полтавська обласна рада.

Олександр Біленький, голова Полтавської обласної ради

- Дуже добре, що у нас є взаємодія з депутатами обласної ради, і саме з обласного бюджету було виділено 1.5 мільйони гривень для облаштування цієї протипожежної безпеки. Дякую депутатам, колегам обласної ради. Я дякую депутату народному Артему Вітку за втручання оперативне та допомогу. І хочу зазначити, що обласний бюджет завжди стояв на стороні дітей, на стороні педагогічних працівників, якраз у тих питаннях, які не може забезпечити своїми силами місцевий бюджет.

Роботи з установлення сучасної системи пожежної безпеки почали ще 4 квітня. До 16 їх мають завершити. Таким чином, опорний навчальний заклад, у якому навчаються майже 900 дітей із Новосанжарського району, збережено. Він продовжить працювати й надалі.

Стрічка новин