Полтавка взяла участь у семінарі для підлітків "Обрії майбутнього"

Полтавка взяла участь у семінарі для підлітків "Обрії майбутнього"

Марія Ворона стала однією з 20 учасників з усієї України. Під час заходу підлітки доводили, що готові мислити нестандартно, взяти на себе відповідальність за зміни у суспільстві і стати рупором прогресивних ідей.

Юні лідери працювали з текстами філософів, науковців та мислителів. За крок до дорослого життя вони шукали відповіді на питання: Хто я є і ким хочу стати? У якому суспільстві живу? Якого життя я прагну? Що робить мене щасливим? Яка моя місія у житті?

"У форматі модерованого діалогу та групових занять учасники досліджували поняття довіри, з'ясовували значення критичного мислення, дискутували про професії майбутнього та розмірковували про місце людини у суспільстві", - розповіла учениця 9 класу "Комунального закладу Полтавської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 3 Полтавської міської ради Полтавської області" Марія Ворона.

Під час семінару учасники отримали мотивацію до саморозвитку, сформували цілі на майбутнє, за участі модератора обговорили з однолітками виклики, з якими щодня зіштовхуються: вибір майбутньої професії, відносини в сім’ї та суспільстві, відстоювання своєї позиції та багато іншого.

По завершенню семінару кожен учасник реалізує локальний проект у своєму місті: лекції, дискусії та публічні події, щоб обговорити у колі однолітків актуальні для 21 століття теми.

Нагадаємо, проект "Обрії майбутнього"  відбувся  в кінці березня.

Стрічка новин