Проблеми продовжуються

Працівники Полтавського комбінату хлібопродуктів майже пів року – без роботи та заробітної плати. Міністерство аграрної політики призначило підприємству нового генерального директор. Керівник тільки розпочав роботу, як з’явився екс-директор та повідомив, що його звільнили незаконно. Хто ж з двох претендентів чинний керівник, розбиралась Ірина Щербак.

Працівники Полтавського комбінату хлібопродуктів збираються на території підприємства. Саме тут має відбутись зустріч з керівництвом. Близько двох тижнів тому Міністерство аграрної політики призначило нового генерального директора. Ним став Петро Гоголь. Не встиг керівник приступити до своїх обов’язків, як на підприємстві з’явився екс-директор Олег Старих. 

Наталія Василець, працівник Полтавського заводу хлібопродуктів  

- І тут раптово колишній директор з’являється і говорить, що його неправильно звільнили, виходить. От сьогодні нас знову зібрали, екстренно, що тут буде. Гоголь вже збирає того, кого назначили. Він був в Києві, і що він зараз нам скаже, ми не знаємо. Коротко говорячи, йде війна між директорами. А ми, як завжди, не при справі і грошей немає, як завжди. 

У зв’язку з незаконним звільненням Олег Старих подав позов до суду щодо поновлення його на посаді, про це повідомив заступник екс-директора Роман Березка, який теж прийшов на зустріч. 

Роман Березка, заступник екс-директора Олега Старих 

- Заднім числом оформили наказ. Наказ видали в липні місяці, а повідомили його про звільнення в грудні, січні. Тобто, він був на підприємстві. В реєстрі керівників, він був керівником до 20 березня.

За словами Романа Березки, суд задовольнив заяву Олега Старих про забезпечення позову. І заборонив новообраному директору Петру Гоголю виконувати функції керівника державного підприємства. Через деякий час на зустріч з’являється Петро Гоголь. Він представляє працівникам нового директора комбінату Анатолія Коваля. 

Петро Гоголь, екс-директор Полтавського комбінату хлібопродуктів 

- Те судове рішення, яке вони подали.. Ну є закон - мене призупинити, заборонити і все інше. Тому прийняте було рішення, дуже розумне - призначити Анатолія Івановича.

Анатолій Коваль виконуватиме обов’язки генерального директора млинкомбінату, поки проблема не вирішиться. 

Анатолій Коваль, в.о.ген.директора Полтавського комбінату хлібопродуктів

- Коли підняли документи, я просто не уявляв, до чого можна ось так його опустити. Тому, звичайно, складно буде спершу. Проте, я Вам слово даю, що на першому місці будете Ви.

Петро Гоголь зазначив, планує оскаржити рішення.

Петро Гоголь, екс-директор Полтавського комбінату хлібопродуктів

- Я маю повне право подати апеляцію і відстояти своє право про незаконність прийнятого рішення по ухвалі, прийнятій 26 числа.

А тим часом працівники разом з новим керівником налагоджуватимуть роботу на підприємстві. 

Стрічка новин