На ремонт доріг Полтавщини виділено 633 мільйона гривень

Майже 123 млн з них - для Кобеляцького, Чутівського, Машівського, Карлівського, Козельщинського і Новосанжарського районів. Аби ці кошти не розікрали, створили комітет від громадської організації «Народний захисник» «Не дамо вкрасти». Детальніше про його діяльність – у наступному сюжеті.

«Влада-бізнес-громада». Таку формулу співпраці реалізовує народний депутат України Артем Вітко. За його ініціативи був створений громадський комітет «Не дамо вкрасти» та проведено «круглі столи» з представниками Кобеляцької і Машівської районних державних адміністрацій, підрядниками та активістами. 

Артем Вітко, народний депутат України 

- Я хотів би подякувати Роману Товстому, виконуючому обов'язки голови Полтавської обласної державної адміністрації, Олександру Біленькому, голові Полтавської обласної ради, за сприяння саме виділення цих коштів в сумі 123 мільйони гривень на дороги Чутівського, Карлівського, Машівського, Новосанжарського, Кобеляцького та Козельщинського районів. Це командна гра сьогодні. Ми сьогодні зробили те, що багато років люди не могли зробити. Що хотів би сказати щодо залучення. Зараз дуже складна ситуація. Ми відусіль чуємо: там корупція, там. Тому люди вийшли саме з ініціативою. Я підняв це питання. Я дуже дякую всим, хто долучився до цієї ситуації. І ми започаткували цей рух «Не дамо вкрасти».

Комітет «Не дамо вкрасти» слідкуватиме за цільовим використанням коштів, передбачених на місцеві автошляхи, та контролюватиме якість виконаних робіт. 

Сергій Горденко, представник ГО «Народний захисник»

- Комітет «Не дамо вкрасти». Однією назвою все сказано. Ми будемо допомагати контролювати, так як ми від простого народу, щоб ці кошти не були використані не за призначенням. 

Тетяна Вільхова, волонтер, представник від громадськості в русі «Не дамо вкрасти»

- Виділені кошти на ремонт доріг, і ми їх будемо контролювати, щоб в нашому районі були зроблені хороші дороги.

Представники ж бізнесу, а саме – підрядники, таку співпрацю не заперечують. 

Костянтин Кравченко, підрядник 

- Це нормально, коли народ контролює роботу, від якої буде залежати його життя.

На думку ж голів райдержадміністрацій, тільки така взаємодія усіх сторін приведе до бажаного результату. 

Юлія Середа, голова Машівської РДА 

- Взагалі контроль повинен бути завжди. Чим більше контролю, тим більше порядку.

Таміла Шевченко, голова Кобеляцької РДА 

- Тільки разом ми зуміємо цю справу довести до логічного завершення і матимемо гарний результат.

За словами народного депутата-захисника Артема Вітка, рух «Не дамо вкрасти» працюватиме в багатьох районах області.

Стрічка новин