На Полтавщині виявили помилку в протоколі підрахунку голосів

На Полтавщині виявили помилку в протоколі підрахунку голосів

ОВК №150 надіслала до ЦВК дані, де голоси за Петра Порошенка порахували на користь Володимира Петрова. Після звернення представників ОПОРИ помилку виправили.

2 квітня спостерігач ОПОРИ отримав копію протоколу ОВК №150, де помітив, що кандидат Володимир Петров має 10 голосів підтримки, тоді як Петро Порошенко – 0. Відповідні дані вже були внесені до системи «вибори» та вказані на сайті ЦВК. Про це йдеться на сайті "ОПОРИ".

Так як по решті ДВК Володимир Петров не мав такої підтримки, а Петро Порошенко навпаки отримував приблизно такі цифри, спостерігач ОПОРИ звернувся до ОВК з проханням перевірити, чи немає в даних помилки. Після перевірки члени ОВК повідомили, що допустили технічну помилку.

"Після того як ОПОРА повідомила про можливу помилку в протоколі, ми перевірили дану інформацію і дійсно виявили технічну помилку – 10 голосів відданих за Петра Порошенка були внесені як голоси за Володимира Петрова. Так як протокол ще не був відправлений, ми подзвонили до ЦВК та повідомили про помилку після чого нам сказали зробити уточнений протокол. Актів відносно даного випадку ми не складали. Уточнений протокол був відправлений до ЦВК 3 квітня близько 19 години", – розповіла ОПОРІ голова ОВК №150 Надія Власюга.

Наразі на сайті ЦВК зазначено, що по ДВК №530128 Петро Порошенко отримав 10 голосів, а Володимир Петров – 0.

Нагадаємо,ЦВК порахувала 100% протоколів 1-го туру виборів Президента.

Стрічка новин