Каналізаційні стоки – в ставках

З такою проблемою зіткнулися мешканці Щербанівської ОТГ. На їх території цілий каскад водойм. І вже рік їх отруюють каналізаційні стоки. У ситуації розбиралася Анна Ружін. 

Ці водойми стають непридатними для життя риби. Причина - каналізаційні стоки. Нечистоти потрапляють у ставок, а з нього - в інші. А на території Щербанівської ОТГ їх цілий каскад. Тож може виникнути екологічна катастрофа, - нарікають місцеві. 

Адже в водоймах влітку купається малеча та живе риба. Навколо - будинки.

У Щербанівській ОТГ знають про цю проблему. 

В'ячеслав Макаренко, начальник управління ЖКГ Щербанівської сільської ради

- Міська система каналізаційна не приймає стоки. Вулиця Кагамлика повністю стоїть, куди наші стоки повинні потрапляти і далі йти на очисні споруди.

Демонструють свою каналізаційну насосну станцію. Все відремонтоване, насоси працюють, а в приміщенні сухо. 

В'ячеслав Макаренко, начальник управління ЖКГ Щербанівської сільської ради

- Обслуговує ці мережі «Полтававодоканал». Неодноразово були звернення і письмові та усні. І люди зверталися на аварійну мережу, але на сьогодні відповіді, на жаль, вони не дали.

Люди говорять: їх бентежить те, що у ставки, які розташовуються поруч з будинками, стікають каналізаційні нечистоти. Відповідно, навкруги стоїть специфічний запах. І така ситуація - ще з минулого року.

В'ячеслав Макаренко, начальник управління ЖКГ Щербанівської сільської ради

- У минулому році розпочалися проблеми з перекачкою. Ми зверталися у «Полтававодоканал», але воно якось працювало ще, а уже повесні цього року уже просто катастрофічна ситуація склалася. Просто стоки зупинилися.

У «Полтававодоканалі» ми отримали наступну відповідь. 

Ліана Козмійчук, прес-секретар КП «Полтававодоканал» 

- Так, дійсно було звернення від Щербанівської ОТГ. На даний час наші фахівці вивчають ситуацію. І ведуть обстеження комунікацій. Адже там можливе підтоплення і ливневими, і дренажними водами також. Після того, як з'ясують причину, то будуть вжиті заходи щодо вирішення даної ситуації спільними зусиллями.

Стрічка новин