В поліції підбили підсумки проведення першого туру президентських виборів

Майже 5 тисяч правоохоронців забезпечували публічну безпеку під час першого туру виборів. В день голосування до поліції надійшло 115 повідомлень щодо ймовірних порушень виборчого законодавства.

Здебільшого вони стосувались ведення політичної агітації на дільницях, спроб винесення бюлетенів, фото- відеофіксація бюлетенів чи проблем з документацією. Про це під час брифінгу повідомив начальник Головного управління Національної поліції області Андрій Замахін. 

Андрій Замахін, начальник ГУ НП у Полтавській області

- Розпочато 2 кримінальних провадження за ознаками ч. 1 ст. 158-1 КК України (викрадення чи приховання виборчого бюлетеня). Складено 4 адміністративні протоколи. З низ 2 - за ст. 212-10 КУпАП (порушення обмежень щодо ведення передвиборчої агітації. І 2 адміністративних протоколи за ст. 212-30 КУаАП (порушення порядку документів, пов’язані з підготовкою і проведення виборів). По іншим подіям проводиться перевірка.

А вже після закриття виборчих дільниць правоохоронці зареєстрували 10 повідомлень, одне з яких – напад на працівника поліції. 

Андрій Замахін, начальник ГУ НП у Полтавській області

- Двоє невдоволених чоловік знаходились в нетверезому стані, проходячи поблизу дільниці, він зробив зауваження, після чого нашому працівнику було нанесені тілесні ушкодження. На даний час ведеться кримінальне провадження, даний працівник знаходиться в медичному закладі. По 9-и іншим на даний час триває перевірка.

Стрічка новин