Вживу та віч-на-віч

З мешканцями Кобеляцького району, які потребують допомоги, у своїй правовій приймальні зустрівся народний депутат України Артем Вітко. Про проблеми, що турбують жителів міста та району, і режим роботи приймальні – далі.

Правові приймальні Артема Вітка працюють у Карлівці і Кобеляках. Пересувні мобільні пункти є в Нових Санжарах, Чутовому, Козельщині та Машівці. Приймальні згодом планують відкрити у кожному районі Полтавщини. Сьогодні тут – і керівники місцевих учбових закладів із своїми наболілими питаннями. Так, у Кобеляцькій загальноосвітній школі давно потрібно поміняти вікна. 

Таїсія Масич, директорка Кобеляцької ЗОШ І-ІІ ступенів №3

- Конкретно наше питання – це заміна вікон, старих, зношених на енергозберігаючі сучасні пластикові вікна.

Наталія Ярина, директорка Красненської ЗОШ І-ІІ ступенів

- Тиждень уже у нас не їздить шкільний автобус, бо шини вийшли з ладу. Хочу попросити допомогу, щоб придбали шини для шкільного автобуса для підвезення діток до школи. 

Приймальні працюють з дев’ятої до сімнадцятої години. Нині - більше ста зареєстрованих звернень. Найактуальніші питання стосуються медичних послуг, виплати пенсій, оформлення земельних наділів. Тут можна отримати і консультацію юриста.

Валентина Мазуренко, керівниця правової приймальні народного депутата України Артема Вітка

- Ми приймаємо всіх. Приймаємо бабусь, приймаємо людей похилого віку. Приймаємо запити, пояснюємо, заспокоюємо.

Володимир Губін – атовець. Брав участь у бойових діях на Сході країни в 2014 році. Демобілізувався, отримав земельну ділянку. Але по факту він досі без землі, ніяк не може оформити документи.  

Володимир Губін, учасник антитерористичної операції

- Я звернувся до депутата, так як він колишній комбат. Думаю, товариша по службі він зрозуміє. Може, чим допоможе.

А голова Кобеляцької міської організації ветеранів Олександр Спиця просить розібратись у плутанині в виплатах пенсій дітям війни.

Олександр Спиця, голова Кобеляцької міської організації ветеранів

- Суми незрозумілі, ким нараховуються, як нараховується, хто ці кошти розподіляє, яка сума виділена, ніхто цього не знає.

Артем Вітко, народний депутат-захисник

- Дуже часто зустрічаюсь безпосередньо зі своїми земляками. Сьогодні приїхав в Кобеляцький район, місто Кобеляки. Плюс я користуюсь соціальними мережами і люди можуть завжди напряму мені написати, якщо кричущий факт.

Приймальня народного депутата-захисника Артема Вітка працює у Кобеляках за адресою Дніпровська 20-Б. У Карлівці – за адресою Полтавський шлях, 70 /2.

Стрічка новин