Майже 10 тисяч полтавців та мешканців області поставили свої підписи

Все це на підтримку проекту постанови Верховної Ради про націоналізацію  публічного акціонерного товариства «Полтавагаз» та товариства з обмеженої відповідальністю «Полтавагаз збут». Про причини невдоволення   полтавців - далі у сюжеті.

Мобільні приймальні народного депутата України Артема Вітка розташовані у різних районах Полтавщини. Кожен може поставити свій підпис на підтримку націоналізації «Полтавагаз» та «Полтавагаз збут». Бажаючих чимало - на сьогодні зібрано майже 10 тисяч підписів. Ці люди впевнені - газові підприємства мають стати державними. Скаржаться полтавці й на непомірну ціну на газ.

Григорій Верещака, полтавець

- Мешкаю в квартирі один, а здирають за трьох. По дев’ять кубів, якщо лічильників нема. А лічильник вже не хочуть ставити скільки років. 

Раїса Зубенко, полтавка

- Батареї вже давно, півмісяця як холодні. От у мене 50 квадратів, я плачу 1626 гривень. От мені цікаво, раз вже вимкнули, скільки я буду сплачувати? 

Згідно з тринадцятою статтею Конституції України, земля, її надра та природні ресурси є об’єктами власності українського народу, говорить пенсіонерка Марія.

Марія Біловербенко, полтавка

- Надра належать народу, а народ не має нічого від цього.

Законопроект зареєстрували після випадків свавілля газовиків, розповів Артем Вітко. Так, до депутата неодноразово звертались люди із скаргами:  вимикнули опалення в соціально значущих об’єктах - школах, дитсадках, амбулаторіях. 

Артем Вітко, народний депутат України

- Ми прийняли рішення разом з людьми зібрати підписи щодо законопроекту, який подав я разом з колегою Сергієм Капліним до Верховної Ради щодо націоналізації. Вже урвався терпець, розумієте? Бо в людей вже немає сили терпіти це свавілля.  

Стрічка новин