Нові фігуранти у старій справі

Причетними до корупційних справ на Полтавщині можуть бути як мінімум двоє нових фігурантів. Про це повідомив народний депутат І скликання, адвокат Іван Макар. Відповідні звернення щодо перевірки цих осіб він подав до Національного  антикорупційного бюро України. 

Іван Макар – народний депутат І скликання, адвокат. Говорить: з відкритих джерел дізнався про розслідування НАБУ щодо корупції у Полтавській ОДА. А саме: про розслідування слідчих НАБУ, які встановили, що голова ОДА Валерій Головко та його перший заступник Андрій Пісоцький створили корупційну схему з вимагання хабарів та відкатів від підприємців. Інших незаконних махінаціях. 

Іван Макар, народний депутат І скликання, адвокат 

- Я Полтавщиною займаюся давно, я вже неодноразово писав про злочини їх діянь. Я писав про вбивство мера Кременчука. Але, на жаль, ті справи не розслідуються належним чином. Є надія на те, що НАБУ займеться Головком та зачистить правове поле Полтавщини від бандитів.

Корупція у Полтавській ОДА обурила багатьох політдіячів. Зокрема, нардепи виступали за усунення Валерія Головка від посади. Одним із таких був Юрій Бублик. Він під час брифінгів у Верховній Раді неодноразово наголошував на тому, що Валерій Головко створив організоване злочинне угрупування, співучасники якого вимагали від підприємців, котрі мали б ремонтувати дороги, відкати у розмірі 50% від зробленого.

Юрій Бублик, народний депутат України

- Ще у минулому та поточному роках я з цієї трибуни звертався до Президента України та Прем’єр-міністра з проханням відсторонити Валерія Головка від обов’язків, забрати його подалі від Полтавщини. Полтавцям потрібні дороги та краща якість життя. Що відсутнє за Валерія Головка.

У результаті Президент України все-таки ініціював звільнення Валерія Головка. А причетних до корупційних схем розслідують детективи НАБУ. Іван Макар, маючи великий досвід роботи у правовому полі, проаналізувавши всі дані, зробив висновок, що причетними до корупційної справи на Полтавщині є ще, як мінімум, двоє осіб. А саме: колишній регіонал Олексій Лелюк та нардеп Андрій Река. Нам стало відомо, що сьогодні Іван Макар зареєстрував у Національному Антикорупційному бюро звернення, аби детективи перевірили їх причетність.

Іван Макар, народний депутат І скликання, адвокат 

Стало відомо, що певна пов’язаність Лелюка та Реки на той час діючим губернатором Головком та його помічником Пісоцьким. З відкритих джерел мені це стало відомо. Я вирішив, що це має перевірити НАБУ. Аби повністю очистити від такого режиму, корупції та державного бандитизму. Якщо вже почали звільняти перших осіб, щоб ці погони не проростали, треба прополювати до кінця.

Звернення Івана Макара розглянуть та розслідують детективи НАБУ. А у разі причетності посадовців до корупції на Полтавщині будуть прийняті законні міри.

Стрічка новин