«Тато, мама, я – спортивна сім'я»

У Кобеляках активні родини змагались за звання найзгуртованіших. Головна умова конкурсу – всі естафети та спортивні завдання виконувати разом, цілою родиною. Хто ж переміг у такій боротьбі, знає Юлія Хаврель.

15 команд. 3 призових місця. Та одна спільна мета - згуртувати родину. Учасники з різних куточків Кобеляцького району Полтавської області вишикувались, аби розпочати змагання «Тато, мама, я - спортивна сім'я». 

Такі змагання у Кобеляцькому районі вже стали традиційними. Їх проводять тринадцятий рік поспіль. Більшість родин бере в них участь не вперше, а то й не вдруге, і навіть не втретє. Проте були і новачки. Серед них – сім'я Луценків. 

сім'я Луценків, вперше беруть участь у змаганнях «Тато, мама, я - спортивна сім'я»

- Такі змагання необхідні. Вони гуртують сім'ю, допомагають весело провести час і зрозуміти, хто в сім'ї головний. 

Спортивний конкурс пройшов за ініціативи Кобеляцької райдержадміністрації та за підтримки народного депутата України Артема Вітка. 

Таміла Шевченко, голова Кобеляцької РДА 

- Сьогодні той піднесений настрій, який ми бачили в цьому залі, ті сяючі очі наших діток, які змагалися разом зі своїми батьками за досягнення перемоги і першого місця. Це дуже багато значить, адже сім'я разом йшли до однієї мети - до перемоги. І які змагання без подарунків? То цього разу хотілося б подякувати за небайдужість до такого гарного заходу народному депутату України Артему Вітку, який відгукнувся, і всі наші учасники змагань отримали призи.

В підсумку третє місце посіла сім'я Луценків з Кобеляк, друге -  родина Бикових з села Жуки. Беззаперечними ж переможцями вже третій рік поспіль стають Опари з Бутенок. 

Стрічка новин