Нині в рамках програми «Місто без околиць» відкрили новий, 21-ий за рахунком пільговий маршрут №34

Перевозитиме автобус пасажирів від обласного центру естетичного виховання учнівської молоді до мікрорайону Сади-2. Маршрут перебуває на обслуговуванні комунального підприємства «Полтаваелектроавтотранс».

Маршрут «ОЦЕВУМ – Сади-2» раніше існував, та був скасований колишньою міською владою. Нині він відновлений і є пільговим, тому люди відповідних категорій можуть їздити у автобусі безкоштовно.

Автобус курсуватиме за графіком з 6-ої до 22-ої години. Щоправда, існуючий розклад руху поки що тимчасовий. Після доопрацювання його удосконалять. Задоволені введенням маршруту і пасажири.

Наразі відбувся запуск лише першого автобусу із 12-ти, які закупила міська рада. На черзі – вихід на маршрут «Огнівка - Сади 1 - Центр» ще 4-ох автобусів. Повністю ж введуть в обіг усі закуплені транспортні засоби, обіцяє очільник Полтави Андрій Матковський, уже до першого вересня. Будуть також вирішуватися питання, запевнив він, по селищам Яківці, Івонченці, Малобудищанському району, де нині є проблеми з перевезенням пасажирів.

Стрічка новин