Травма на дитячому майданчику

У Сонячному парку дитина розбила руку. Причина – аварійні гойдалки. Нагадаємо, раніше на дитячих майданчиках у Полтаві вже травмувалися діти. Хто винен цього разу та на чиєму балансі це місце відпочинку, дізнавалися наші журналісти.

Марина Покшіна, кореспондент

- У Сонячному парку, ось на цій гойдалці, вчора серйозно травмувалася дитина. 

На своїй сторінці у Фейсбуці цю інформацію написав батко дівчинки. У ній повідомляється, що маля отримало травму руки, її придавило дошкою гойдалки, рука розбита до крові. На майданчику розбиті також гірки та каруселі. На кріпленнях стирчать гвинти, на перший погдяд непомітні. Утім, заччепивши їх також можна отримати травми. Цей дитячий майданчик знаходится на балансі комунального підприємства «Декоративні культури». За словами виконуючого обовязки комунального підприємства «Декоративні культури» Сергія Луценка, дитячий майданчик ремонтували у жовтні 2018.

Сергій Луценко, вик. обов'язки директора КП «Декоративні культури» Полтавської МР

- У тому році ми декілька разів здійснювали поточні ремонти, які в себе включали, безпосередньо, ремонт чих чи тих дитячих гойдалок, там гірок, виконували роботу, безпосередньо, потяга і вагончика.

Виконуючий обов'язки директора комунального підприємства «Декоративні культури» Сергій Луценко, у свою чергу, обурений діями батьків. Ті, незважаючи на вікові та вагові обмеження, також сідають на гойдалки, спускаються з гірок. А також, говорить Сергій Луценко: сміття, яке щодня доводиться прибирати двірнику, накидає молодь, яка тут відпочиває щовечора. 

Сергій Луценко, вик. обов'язки директора КП «Декоративні культури» Полтавської МР

- У цій от ситуації, коли наша молодь розважається і розважається, самі розумієте увечорі, то зранку можливо щось десь і могли викрутити.

Кріплення, на якому тримається гойдалка, демонструє нам Сергій Луценко, тріщина. За його словами, ще на минулому тижні її тут не було. Вага дитини до 30 кілограм не могла призвести до таких наслідків. 

Сергій Луценко, вик. обов'язки директора КП «Декоративні культури» Полтавської МР

- Ніяких пошкоджень і нічого, я тут не бачив взагалі. Але, на жаль, інколи у нас трапляється, що інколи зранку прибиральниця телефонує і говорить, що бувають пошкоджені наші атракціони оці.

Також розбиті на майданчику і всі гойдалки-ваги. У жодної з них не має необхідних поручнів.

Стрічка новин