Хто ж буде Президентом?

Експерти обговорили подальший перебіг виборчої кампанії та перспективи другого туру виборів Президента. У конференц-залі Українського кризового медіа-центру в Києві політологи розглянули результати першого туру Президентських виборів та прогнозували, як буде відбуватися наступний.

Зокрема, Олексій Гарань – виконавчий директор Міжнародного фонду «Відродження» пояснив, що діючий Президент у першому турі посів 2 місце через незадоволеність електоратом швидкістю та дієвістю проведених реформ. А Володимир Зеленський, на думку експертів, лідирує, тому що українці хочуть нових облич. А його недосвідченість в політиці може зіграти на руку Порошенку в другому турі.

Олексій Гарань, професор політології

- Такі голосування не є притаманними тільки для України. У Зеленського поки немає політичного досвіду. Його робота обмежується тим, що він зіграв роль чесного Президента у серіалі. І більшість виборців перенесли на нього це, як можливість стати Президентом йому самому.

Олександр Сушко, директор Міжнародного фонду «Відродження»

- Очевидно, результат, у першу чергу, є проблемою влади. Вона втратила значну частину довіри. Але це також і проблема опозиції. У нормальній політичній системі, якщо не підтримують владу, то підтримують опозицію. У нашому випадку не підтримали обидві сторони. За великим рахунком, справдилася та гіпотеза, що «майбутнє за новими обличчями».

Стрічка новин