Чиновники, які прогулюють

Начальники профільних управлінь Полтавського міськвиконкому ігнорують апаратні наради. Про це на черговому засіданні, на яке ніхто не з’явився, повідомив секретар міської ради.

Понеділок, восьма ранку, в Полтавській міській раді мала б розпочатись апаратна нарада. Проте, замість активних обговорень, в залі засідань – нікого. Більшість начальників профільних управлінь міськвиконкому не з’явились на апаратну нараду. 

Олександр Шамота, секретар Полтавської міської ради

- Саботаж з боку команди Матковського продовжується. Як бачите, більшості представників немає. Проведення Президентських виборів – не привід, всі вони є посадовими особами. Відповідно, брати участь у виборчому процесі вони не мають права. Відповідно, спокійно вчора ввечері мали б бути вдома.

Секретар Полтавської міської ради Олександр Шамота повідомив свою позицію щодо таких дій начальників профільних управлінь. 

Олександр Шамота, секретар Полтавської міської ради

- З боку команди Матковського зроблено все для того, щоб проігнорувати апаратну нараду. Питань немає, не отримає Андрій Всеволодович ручного секретаря, якого він хоче отримувати в особі Олександра Шамоти. Не буде Олександр Шамота підписувати все те, що хоче Андрій Матковський. В тому числі – і підвищення вартості проїзду. Тому ще раз звертаюсь до всіх керівників. Ми повинні працювати в штатному режимі. Важелів впливу на них в мене достатньо, і я обов’язково їх застосую. 

Загалом з 84 запрошених на апаратну нараду з’явились лише 6.

Стрічка новин