Вагомі причини включити у свій раціон грейпфрути

Вагомі причини включити у свій раціон грейпфрути

Навесні організму, котрий страждає від авітамінозу, особливо сильно потрібне підживлення корисними речовинами. Фахівці назвали кілька причин регулярно їсти грейпфрути.

Цей корисний цитрусовий фрукт принесе вам неабияку користь.

Зміцнює імунітет. За словами вчених, люди, котрі включали у свій раціон грейпфрути, забезпечують себе природним імуномодулятором, який підвищує захист організму від бактерій і вірусів. Перш за все ця здатність грейпфрута забезпечується високим рівнем вітаміну С. Також у його плодах є інші поживні речовини, що стимулюють імунну систему – наприклад, вітамін А, ефективний у боротьбі із запаленнями.

Знижує холестерин і тиск. Згідно з даними дослідження, опублікованого в Journal of Agriculture and Food Chemistry, організму людей, в раціоні яких присутні грейпфрути, частіше властиві здорові показники холестерину й артеріального тиску. Фахівці вважають, що цей ефект грейпфрутів обумовлений суттєвою концентрацією антиоксидантів і необхідного для оздоровлення судинної системи калію.

Скорочується ймовірність інсульту. Ось заява фахівців American Heart Association (Американська кардіологічна асоціація): вживання грейпфрутів знижує ризик інсульту у жінок. Було встановлено, що представниці прекрасної половини людства, які щодня вживають цей вид цитрусових, домагаються зниження особистого ризику розвитку інсульту у майбутньому на 19%.

Захищає від дефіциту вологи. Лікарі та дієтологи постійно говорять про те, що сучасні люди вживають недостатньо води. Включивши в раціон грейпфрута, можна забезпечити свій організм неабиякою дозою необхідної йому вологи. Експерти нагадують: в грейпфруті міститься до 88% чистої води.

Раніше ми повідомляли, чому цитруси можуть нашкодити Вашому здоров'ю.

Стрічка новин