Тисяча двісті шістдесят виборчих дільниць на Полтавщині та одна спеціальна розпочали свою роботу

Тисяча двісті шістдесят виборчих дільниць на Полтавщині та одна спеціальна розпочали свою роботу

Процес голосування триває. Крім Національної поліції, сьогодні працюють у посиленому режимі надзвичайники, залучені представники Національної гвардії України. Стратегічні об'єкти області патрулюють наряди спецпідрозділу Служби безпеки України. Які були зареєстровані порушення під час процесу волевиявлення громадян, у сюжеті Лариси Шило.

Процес виборів розпочато. Працівники поліції охороняють прилеглу територію біля виборчих дільниць. Всередині поліцейські знаходитись не можуть, лише коли самі голосують. Не всі виборчі дільниці відкрились вчасно, розповів речник Національної поліції Полтавщини. 

Юрій Сулаєв, речник Національної поліції Полтавщини

- Наразі вибори тривають спокійно. Слід зазначити, що з самого ранку на п’яти дільницях в області відбулися незначні затримання щодо відкриття дільниць – від 3 до 8 хвилин. Також ми отримали повідомлення в Полтаві від місцевого громадянина, який запідозрив одного з представників виборчої дільничної комісії, що начеб-то жінка має ознаки алкогольного сп’яніння. Ми перевірили цю інформацію, вона не знайшла свого підтвердження.

У місті Решетилівка – теж порушення. Жінка сфотографувала бюлетень на мобільний телефон. Оскільки це заборонено, їй зробили зауваження. Громадянка видалила знімок.

А до нашої редакції зателефонувала Ольга Хохлачова. За словами полтавки, вона прийшла голосувати на виборчу дільницю номер 531239 до Полтавського технічного училища №17, побачила у бюлетені прізвище доньки, яка загинула 12 років тому у ДТП.

Ольга Хохлачова, полтавка

- Мені говорять: «Хохлачова Ганна Григорівна?» Кажу: «Я Ольга». І вона ставить галочку навпроти Хохлачової Ганни. Я кажу – «Я Ольга Іванівна. А Хохлачова Ганна – це моя дочка, яка загинула 12 років тому». На попередніх виборах було те саме.

Жінці із скаргою порадили звернутися до райвиконкому. Чому навпроти прізвища померлої доньки поставили галочку, не пояснили. 

Стрічка новин