Дільниці відкрили вчасно

У загальноосвітній школі Полтави №38 знаходиться дві дільниці – №531159 та 531160 145-го виборчого округу. Зранку вони відкрилися вчасно, члени комісії говорять: порушень не зафіксували. Першими голосувати прийшли люди пенсійного віку та молодь, вони – найактивніші виборці. 

На годиннику 7.30. У холі школи №38 тривають останні підготовчі роботи. Активно готуватися розпочали ще напередодні - завезли бюлетні та підготували кабінки. Сьогодні ж опломбували скриньки в присутності спостерігачів та довірених осіб і розпочали приймати виборців.

Деякі з'явилися ще до початку роботи дільниць. У цій школі традиційно - 2 дільниці. Кожна обслуговує свої вулиці та виборців. 

Володимир Кушніренко, голова дільниці №531160 

- На моїй дільниці по списку виборців - 2079, але 30 із них не зможуть з'явитися самостійно. Так як вони не спроможні самостійно пересуватися. Тобто, загальна кількість 2079 мінус 30. 

Зранку голосують переважно пенсіонери. Віддаючи свій голос, говорять, вірять у світле майбутнє. Але не відстає і молодь. Андрій Павлюк - студент. Хлопець вибори не пропускає. І вважає, що голосувати - важливо.

Андрій Павлюк, студент 

- Той абсентеїзм, який демонструє українське суспільство, ні до чого хорошого не приведе. Кожна людина повинна мати свй свідомий вибір. Кожна людина повинна голосувати. І кожен виборець повинен прийти на виборчу дільницю і проголосувати за того кандидата, якого він вважає необхідним у нашому суспільстві. І лише тоді ми зможемо говорити про демократизм і про успішність нашої держави. 

На дільниці працюють і спостерігачі. Вони мають слідкувати за виборчим процесом та фіксувати порушення.

Олександр Місюкевич, спостерігач 

- Основна функція на цих виборах - це захистити вибір українців, щоб вибори пройшли максимально чесно, максимально по процедурі, і щоб кожен українець міг зробити свій вибір. І я знаходжусь тут, щоб тут не було ніяких порушень. Щоб фіксувати, що якщо щось буде не так з виборчим процесом, і українці проголосували прозоро та чесно.

Станом на 8.30 на дільниці 531160 проголосували 50 чоловік.

Стрічка новин