Без запізнень та порушень

Так проходять вибори на дільниці №531243 144-го виборчого округу, яка розташована у приміщенні Полтавської дитячої музичної школи №3 імені Гмирі. Як проходить голосування знає Анна Ружін. 

Станом на 16 годину на дільниці – 50% явка виборців. Порушень правопорядку тут зареєстровано не було. Виборці цієї дільниці із волевиявленням не зволікали – більшість прийшло віддати свій голос зранку.

Черг до столів реєстрації та кабінок таємного голосування не було.

Дмитро Бурмака, голова виборчої дільниці №531243 

- На нашій дільниці зареєстровано 2201 виборець. На даний час уже проголосувало 1200 осіб. Тільки що повернулась група осіб, котра ходила по будинках, де є непрацездатні люди. А таких осіб у нас 26. 

За порядком на дільниці стежать спостерігачі, представники місії ОБСЄ та довірені особи кандидатів у Президенти. В їх обов'язки входить контроль за виборчим процесом. 

Денис Поліщук, довірена особа одного з кандидатів у Президенти

- Зранку я з моїми помічниками об'їздив близько 30 дільниць. Явка дуже висока. Вже на обід приблизно 50% людей проголосувало.

Дільниця буде працювати до 20.00. До цього часу всі, хто ще не встиг дібратися до місця голосування, зможуть це зробити та обрати свого кандидата. 

Стрічка новин