Полтавщина приєднається до XIV Всеукраїнської благодійної акції "Серце до серця"

Полтавщина приєднається до XIV Всеукраїнської благодійної акції "Серце до серця"

Цьогоріч вона триватиме з 1 квітня по 19 травня. Щороку тематика акції змінюється, у 2019 році допомога буде спрямована на закупівлю обладнання для кардіологічних відділень українських лікарень.

Полтавщина долучається до XIV Всеукраїнської благодійної акції "Серце до серця". Метою даного заходу є закупівля медичного обладнання до відділень дитячих лікарень кожної області України. Щороку тематика акції змінюється, у 2019 році допомога буде спрямована на закупівлю обладнання для кардіологічних відділень українських лікарень. У межах акції заплановано проведення благодійних заходів.

Всеукраїнський благодійний фонд "Серце до серця" веде громадську діяльність з метою розвитку волонтерського руху в нашій країні. Основні цілі фонду:

  •  розвиток волонтерського руху в Україні за принципами європейських стандартів;
  • привернення уваги та повернення довіри громадськості до благодійності шляхом використання прозорої системи звітності;
  • виховання відповідальності та формування моральних цінностей у молоді України;
  •  покращення ситуації із наявністю якісного медичного обладнання у дитячих обласних лікарнях України.

Навесні, упродовж трьох тижнів, акція триває у всіх областях України і супроводжується проведенням низки концертів, вистав, конкурсів, спортивних змаганнь, тренінгів.

Під час фіналу акції відбувається збір коштів. Волонтери наліплюють логотип фонду кожному хто долучився – червоне серце. Результатом акцій "Серце до серця" є близько 100 000 вихованих у дусі відповідальності і безкорисливості волонтерів по Україні та діюче медичне обладнання в обласних дитячих лікарнях з безкоштовним його користуванням громадськістю. 

Стрічка новин