У мешканців селища Ланна – оновлений парк

Реконструювали його у Карлівському районі за бюджетні кошти. Парк переміг в конкурсі проектів розвитку територіальних громад у Полтавської області.

Нові лавки, урни для сміття, облаштовані тротуарні доріжки. Такий вигляд тепер має місцевий парк у селищі Ланна Карлівського району. 

Тетяна Козленко, жителька Ланни

- Раніше в селищі Ланна доводилося гуляти молодим матусям з колясками по дорозі. Пил, бруд, паркових зон не було. Зараз у нас побудували парк, є алейки, є де походити з дітьми, провести добре час, є де пограти з дітьми.

Оновити парк вдалося у результаті перемоги селища в конкурсі проектів розвитку територіальних громад, який ініціювала Полтавська обласна рада. 

Костянтин Удовиченко, голова Ланнівської ОТГ

- Восени закінчилося будівництво нашої паркової зони, і кількість відвідувачів тут збільшилася. Тут і мамочки із дітками, біля неї розташований дитячий майданчик. Дуже чудово, що обласна рада підставляє своє плече, що є такий конкурс – конкурс обласних проектів.

Частину коштів на парк селище Ланна отримало від обласної ради за перемогу в конкурсі проектів розвитку територіальних громад Полтавської області. 

Олександр Біленький, голова Полтавської обласної ради

- Розвиток територіальних громад передбачає фінансову взаємодію обласного бюджету та бюджету об'єднаних територіальних громад. Облаштування зони відпочинку є актуальною для місцевого населення. Жителі, які проживають в Ланні, отримують класний парк, зону відпочинку й отримують, я сподіваюся, позитивні емоції від користування.

Ланнівська громада вже двічі брала участь у конкурсі проектів розвитку територіальних громад від Полтавської обласної ради, і двічі перемогла. Разом із нею десятки інших громад щороку перемагають у конкурсі та отримують співфінансування з обласного бюджету для реалізації своїх проектів. 

Стрічка новин